Děkujeme, bylo to krásné…

Přátelé, kamarádi, majáles je už zase fuč, utekl si jako voda, my z toho máme jen nedostatek dechu a unavené svalstvo. Však jsme také až do roztrhání těl dělali vše, abyste si majáles maximálně užili. 

A bylo to krásné, za což musíme poděkovat Jaromíru 99, všem kapelám, superhrdinům, organizacím, performerům, parkovým “aktivistům” a především vám, návštěvníkům. DĚKUJEME!

Samozřejmě víme, že s pivem jsme to úplně nevychytali, ale jinak – jak se vám majáles líbil? Co vás nejvíce zaujalo? Co říkáte na Superhero Academy? Jak se vám líbil park plný všeho možného? Zvolili jsme dobře krále? Do kolika jste řádili? Pište nám na naše facebooky – Majáles Univerzity Palackého nebo Olomoucký majáles.

Každopádně máme na vás jednu malou prosbu – máme pro vás asi miliardu fotek, ale než to všechno zveřejníme, potřebujeme se trochu vyspat a dát dohromady. Vydržíte???

Pokud ne, tak tady pár odkazů na články, galerie a reportáže různě po internetu: 

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10122978233-udalosti-v-regionech-ostrava/414231100030506-udalosti-v-regionech – od cca 10:30

http://www.zurnal.upol.cz/zprava/clanek/kral-majalesu-jaromir-99-zahajil-studentske-slavnosti/

http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/video-olomoucky-majales-ma-noveho-krale-jaromira-99-20140506.html

http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/olomoucky-majales-obrazem-20140506.html

http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/majales-trochu-jinak-ze-starych-novin-vytvorili-jezka-v-kleci-bryle-i-kolo-20140.html

http://www.olomouc.cz/fotogalerie/Majalesove-veseli-v-Olomouci-Podivejte-se-na-fotoreportaz-712

Text a foto: MV