Soutěže 2022

Každoročně pro vás chystáme hned několik soutěží, v nichž na vás čekají parádní ceny od našich partnerů, stačí se jen do jedné, nebo do všech, zapojit! Hned dvě soutěže jsou spojeny s majálesovým průvodem, kdy můžete získat super ceny za nejlepší masky a transaparenty. Druhá je pak určena speciálně středoškolákům! Krom toho pro vás máme soutěž o nej meme a nesmí chybět ani Majálesový index.

 

NEJLEPŠÍ MASKY V PRŮVODU

Dodržujeme tradice, a tak ani letos nebude chybět alegorický průvod olomouckým centrem, při kterém budeme korunovat krále. A letos máme 10 důvodů proč si to pořádně užít. Desáté narozeniny jsme sice museli dvakrát odložit, ale o to větší party to bude! Vyberte si svého hrdinu, vystylizujte se a pojďte se s námi projít městem. Průvod vyrazí ve středu 25. května ve 13 hodin ze Zbrojnice, kde nám předtím čeká workshop výroby transparentů a “bublin”. Průvod vyrazí z nádvoří Zbrojnice a se vydá ulicí Křížkovského, Denisovou a Ztracenou ulicí na Horní náměstí, kde budeme společně korunovat nového krále či novou královnu majálesu. Následně se vrátíme zpět na Zbrojnici, kde dojde na prezentace a hodnocení vašich soutěžních masek naší skvělou porotou. Tak vymýšlejte masky, soutěžíme o velmi hodnotné ceny!

MAJÁLESOVÝ INDEX 

Majálesový index je jakýsi průkaz aktivního účastníka majálesu. Aktivní účastník je ten, který nejen zpívá s kapelami, ale také navštíví stánky studentských nebo neziskových organizací, jež si připravily zajímavé, zábavné i poučné aktivity. Aktivní účastník tyto aktivity plní a sbírá za ně do svého indexu razítka. S jistým počtem razítek potom index odevzdá na stanoveném místě a čeká. Čeká, zda nevyhraje některou z cen od partnerů majálesu. ovinkou letošního roku je možnost popřát majálesu k 10. narozeninám. Součástí indexu je prostor, kde můžete vyjádřit svou kreativitu a vymyslet co nejoriginálnější přání, a to ať už majálesu nebo třeba univerzitě. Nejoriginálnější gratulanti budou odměněni. Co dodat víc? Snad jen – buďte aktivní!

SOUTĚŽ PRO STŘEDNÍ ŠKOLY

Letos poprvé máme speciální soutěž i pro olomoucké středoškoláky! Stačí se zapojit do majálesového průvodu s originálním transparentem nebo maskami, a hlavně – přijít s co nejvíce spolužáky. Třída, která se aktivně zapojí do průvodu 25. května (info k průvodu zde) s největším počtem spolužáků, získá od majálesu lístky do kina, den v lanovém centru, lístky na festival Fingers UP, udržitelné kelímky a další ceny pro všechny! Stačí jen registrovat svou třídu na e-mailu soutez@upol.cz (předmět Nej třída), přijít podpořit tradiční majálesový průvod a vítězství může být vaše! 

UA UPOL MEMES FOR COVID-FREE STUDENTY  UA – SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ MEMES

Všichni milovníci internetového humoru s kreativními a vtipnými si také přijdou na své! Ve spolupráci se stránkou upol memes covid-free studenty jsme pro vás připravili soutěž o tři nejlepší memes na téma Olomoucký majáles/Univerzita Palackého, pro inspiraci můžete se podívat na náš web, kde najdete program celého majálesu. Samotná soutěž bude probíhat od 9. do 13. května na tomto odkaze. Ti nejkreativnější z vás se mohou těšit na skvělé ceny od našich partnerů! 

Vyraz s majálesem na Fingers UP

Ve spolupráci s partnerským festivalem Fingers UP pro vás máme navíc jednu promo akci. Jen a pouze během majálesu (24. a 25. května) máte možnost získat vstupenky na tenhle luxusní festival, kde vystoupí Divokej Bill, Vypsaná Fixa, PSH nebo King No-One z Velké Británie, jen za 590 Kč namísto obvyklých 890 korun. Stačí jen při koupi lístku vložit na webu Fingers UP promo kód „MAJALESOL“! V rámci nejlepších masek navíc soutěžíme o deset volňásků na Fingers!