Handmade zóna 2018

Ve středu 9. května najdete od 14 do 19 hodin v Bezručových sadech mimo jiné i prodejní stánky s handmade originálními výrobky… Co nevidět vám všechny šikovné studenty a absolventy univerzity představíme. 

DOMÁCÍ MUFFINY

Máme domácí výrobu pečiva běžného, bezlepkového a bez laktózy. Na muffiny a cupcakesy jsme získali regionální známku Jeseníky originální produkt.Pečení bylo vždy mým koníčkem. Teprve v roce 2013 jsem se odhodlala podělit se o své výrobky a jejich lákavé chutě s vámi. V loňském roce jsem se vydala s domácími muffiny doslova „s kůži na trh“. Absolvovala jsem několik vánočních a předvánočních trhů a úspěch byl na světě.

 

POD KAŠTANY

Naše farma zpracovává především plodiny z vlastní zemědělské činnosti. Zabýváme se chovem drůbeže a výrobou ovocných a zeleninových pochoutek, především čatní a omáček k sýrům a masu, a jiných dalších produktů z námi vypěstovaných plodin. Nepoužíváme chemická hnojiva ani chemicky upravovaná krmiva. Dělá nám radost dodávat našim zákazníkům zdravé výrobky.

 

DÁREČEK NA MÍRU

Jsme partička nadšenců, která vám na Olomoucký majáles přiveze spoustu krásných a originálních handmade věcí (kabelky, festivalové čelenky do vlasů, náušnice, zrcátka a mnoho dalšího). Tak neváhejte a přijďte se za námi podívat.

 

SOXIT 

SOXIT je projektem mladých lidí, kteří se rozhodli vytvořit světovou značku ponožek s originálními návrhy od talentovaných designérů a vytvořit tak něco jedinečného, něco co se prostě  bude nosit a líbit. Každý příběh má svůj začátek a ten náš byl „nemáme kde koupit kvalitní a originální ponožky“. Proto jsme se rozhodli vytvořit společný projekt, ke kterému máme blízko a kterému se budeme a chceme věnovat. 

 

FOTKA NA DŘEVO 

Vyrobíme pro vás obraz na dřevě z vaší fotky. Nemáte fotku? Nevadí. Vybírat můžete z již hotových motivů. Ty jsou hezky česky, žádná angličtina jako v obchodech. Naše obrazy mají jemnou strukturu dřeva. Každý kus je jedinečný svou kresbou, která podbarví vybraný motiv. Stačí vybalit a pověsit – obrázek je totiž přichystán pro jednoduché zavěšení a hřebík se nachází v balení.

 

PARADA ŠPERKY 

Parada jsou především šperky z chirurgické oceli, které ručně malujeme smaltem nebo doplňujeme polodrahokamy. Nově vyrábíme i smaltem zdobené lžičky „pro radost“. Naše výrobky jsou hravé, veselé a barevné!