Handmade zóna 2016

Ve středu 4. května najdete od 13 do 19 hodin v Bezručových sadech i prodejní stánky našich šikovných studentů a absolventů s jejich handmade originálními výrobky …

 

ATELIER DOUPÁTKO

Co takhle šité bubliny a trička od Minky Dočkalové?

 

COŽE? BROŽE?

Autorky studují přírodovědeckou fakultu a koupíte u nich roztodivné brože.

 

CHAOS COMPANY

Olomoucké sdružení umělců – kreslířů, malířů, komiksáků, básníků a prozaiků. Vytváří produkty nazývané CHAOS. Jejich tvorba zahrnuje chaosovou grafickou literaturu, skládané hravě-interaktivní komiksy, tematické plakáty (chaotické i meditační), autorské origami, projekt Realita v prostoru a také autorská čtení, performance, workshopy, tvorbu na zakázku.

 

LORENZOVÁ TEREZIE – SCHMUSI ŠITÉ ŠPERKY 

Terezie studuje fakultu zdravotnických věd a v jejím stánku si můžete koupit, nebo se jen pokochat šitými šperky – náušničkami, přívěsky, brožemi i rozlišovači na skleničky. To vše vyrábí výhradně ze skleněných korálků. Nebojí se tvořit ani na přání.

 

MALOVANÉ MALIČKOSTI

Ručně malované doplňky v hravém elegantním stylu. Šperky jsou ručně modelované z kvalitní polymerové hmoty, která je po vytvrzení pevná a odolná. Poté jsou ručně broušené a malované akrylovými barvami. Kromě modelovaných šperků vyrábím i kreslené náušnice a brože. Nikdy nevyrábí přesné kopie, každý kus je originál. Ráda tvoří i na přání.

 

MICHAELA SCHUBERT

Netradiční pomůcky k výuce angličtiny.

 

PARAPET BOOKS

Jedinečné šité a lepené bloky, které si určitě najdou místo na vašem pracovním stole nebo ve škole.

 

PETROVÁ IVANA

Ivana je studentka oboru Ekologie, jejímž koníčkem je už od dětství výtvarná tvorba. Kromě kresby a malby se věnuje výrobě originálních šperků a pokouší se o různé ruční práce. Středobodem veškeré její tvorby jsou zvířata. Vyrábí náušnice a členky ze slepičího a bažantího peří a pro zájemce kreslí portréty domácích mazlíčků.

 

 

SZÉKELY VENDULA HANDMADE

Ručně vyráběná bižuterie s pestrou škálou motivů a technik. Ať už jsou mými pomocníky pryskyřice, epoxid, briolette nebo korálky, vždy vznikne (v kombinaci s dobrou náladou) krásný originální kus, který se těší na setkání s novou bytostí, která jej zařadí mezi své doplňky a bude jej hrdě nositi!
Taky se můžete těšit na ručně malovaný textil a další výrobky!

 

TVOŘENÍ OD ČERVENKY

Bára Červenková studuje filozofickou fakultu: Když se jednou za čas zavřu do pokoje plného hmoty, dílů, klubek, nití a všeho možného, co cestou může cvrnknout do nosu, vzniká mé tvoření – všemožné šperky, ozdoby a obrázky, které vyrábím s radostí a nadšením. A když z pokoje vyjdu ven, odnáším Tvoření od Červenky do světa kreativních a vintage jarmarků, kaváren a sociálních sítí, abych se o svou radost podělila i s druhými.

 

VINYLOVÉ HODINY

Máte rádi vinylové desky a je vám líto, že jejich největší slávě už odzvonilo? Tak to jste na tom podobně jako Káťa a Honza. Rozhodli se desky zrecyklovat a vyrobit z nich designové hodiny.

 

ZUZI ŠPERKY

Bohatý výběr šperků, přívěsků a korálků.