Svezte se majálesovou hudební tramvají

Hudba bude během majálesu znít nejen na nádvoří Zbrojnice, ale i v historické tramvaji, která vyjede ve středu 3. května v 11 hodin z Neředína a na trase linky 2/7 bude do 15 hodin nabírat cestující a zvát na pestré kulturní menu.

„Majálesová historická tramvaj nabídne program pro potěchu ucha i oka. Pokud nastoupíte do předního vozu, budou jen pro vás hrát a zpívat EvaH, Tomáš Krejčiřík, Pavel Košutek nebo dýdžejka Amathyst. V zadním voze pak bude na programu výstava kreseb, autorské čtení, vystoupení studentského divadelního spolku Kucmoch nebo skupina Konsent a její stand-up proti sexuálnímu násilí,“ přiblížil Daniel Kunz z oddělení audiovizuální produkce UP, které tramvajový program zaštiťuje.

Tramvaj v 11:00 vyráží ze zastávky Neředín, krematorium, a městem bude jezdit do 15:00, kdy začíná hlavní program na Zbrojnici.

Tramvaj pojede z Neředína kolem kostela sv. Mořice na náměstí Republiky, odkud bude pokračovat na Masarykovu třídu, dále na třídu Kosmonautů, Tržnici, náměstí Hrdinů a zpět na Neředín.

Pozor, tramvaj nezajíždí na zastávku Hlavní nádraží.

Tak vyhlížejte zastávky!