Komiksová soutěž

comics_city_logoV souvislosti s ústředním tématem letošního majálesu, jímž je komiks ve všech jeho podobách a se všemi kladnými i zápornými hrdiny, vyhlašujeme Komiksovou soutěž aneb ukažte své komiksové vlohy.

Namalujte, vytvořte komiks na téma Superstudent, který bude mít minimálně 3 okna a bude mít nějaký příběh s pointou. Bubliny obsahovat může, ale nemusí. Komiks zasílejte v tiskové kvalitě 300 dpi s min. rozměrem na formát papíru A5, max. na A4.

Soutěž proběhne ve dvou kategoriích, jedna je určena výhradně studentům Univerzity Palackého, kategorie open je určena veřejnosti.

KomiksFEST_logo_500x374pxDeadlinem pro zasílání vašich komiksů je 4. května, své výtvory posílejte na e-mail ondrej.plachky@upol.cz. 

Porota, v níž zasednou osobnosti spojené s komiksem a také redaktor Olomouckého deníku, bude hodnotit výtvarné zpracování komiksu, originalitu a příběhovou linku.

Vítěze, na kterého budou čekat zajímavé ceny, vyhlásíme v den konání majálesu na Korunní pevnůstce, předběžně kolem 18. hodiny (ještě upřesníme).

SLOVUTNÁ POROTA

Ticho762 (Petr Novák) | Bohumír Tabák (Martin Šinkovský) Vojtěch Čepelák (Komiksfest!)

Jan Gál (Comics city) | redaktor (Olomoucký deník)

CENY 

Vítěz bere:

komiksovou knihu dle vlastního výběru v Comics city (do 600 Kč)

Komiksfest! revue + katalog od Komiksfest!

Druhý a třetí berou: 

komiksový sešit dle vlastního výběru od Comics city

Komiksfest! revue, drobné předměty od Comics city