Soutěže

S Olomouckým majálesem Univerzity Palackého si můžete zasoutěžit o zajímavé ceny od našich partnerů. Stačí si jen vybrat, do jakého klání se zapojíte, možností je několik:

Soutěž s Owl Longboards

viz článek zde

Soutěž s Premiere Cinemas 

Lístky do kina na francouzskou komedii Co jsme komu udělali? získá prvních 80 zájemců, kteří správně odpoví na otázku: Kolik poboček Premiere Cinemas se nachází v ČR? Své odpovědi zasílejte na e-mail: cojsmekomuudelali@olomouckymajales.cz.

O nejlepší masku

K majálesovému průvodu patří masky a kostýmy. Jejich obecný motiv udává ústřední téma majálesu, což letos při všech těch pětkách a narvalech nemusí být vždy snadné, nicméně iniciativě, fantazii a nápaditosti se meze nekladou. A důkazem toho, že si na majálesu vaší originality ceníme, je i tato soutěž, v níž čekají zajímavé ceny (např. lístky na Colours of Ostrava) na ty nejlepší, nejkrásnější, nejnápaditější, největší, nejmenší, nejpětkovější, nejnarvalovější… masky. Pamatujte, že na majálesu je vše lepší než civil. Protože v civilu si vás nevšimne porota a těžko vyhrajete. Vyhlášení nej masek v kategoriích ženy, muži, skupina a také absolutně nej masky proběhne v 16 hodin na hlavní scéně Korunní pevnůstce.

Majálesový index

Majálesový index je průkaz aktivního účastníka majálesu. Aktivní účastník je ten, který nejen zpívá s kapelami, ale také navštíví stánky studentských nebo neziskových organizací, jež si připravily zajímavé, zábavné i poučné aktivity. Aktivní účastník tyto aktivity plní a sbírá za ně do svého indexu razítka. S jistým počtem razítek potom index odevzdá na stanoveném místě a čeká. Čeká, zda nevyhraje některou z cen od partnerů majálesu. Co dodat víc? Snad jen – buďte aktivní!

#majalesup fotosoutěž

Povedl se vám na majálesu pěkný, vtipný nebo nějaký výjimečný snímek? Sdílejte ho veřejně na Facebooku nebo Instagramu s hashtagem #majalesup. Odměníme autora fotky, která bude mít k 15. květnu nejvíce lajků. Takže foťáky připravit…