Přihlas fotografie do soutěže Popkultura kolem nás, ty nejhezčí vystavíme na majálesu!

Jste nadšenci do fotografování a rádi byste své fotografie ukázali světu? Organizátoři Olomouckého majálesu UP vyhlašují fotografickou soutěž na téma Popkultura kolem nás určenou pro všechny studentky a studenty Univerzity Palackého. Posuzovat zaslané fotografie bude odborná porota a oceněné snímky budou vystaveny ve Zbrojnici.

Co přesně je popkultura a jak ji vnímá každý z nás je velmi individuální, takže se těšíme na originální a osobité fotografie, které by se měly nést v duchu letošního majálesu,“ uvedla fotografka a porotkyně Anna Bartolotti.

Pro účast ve fotosoutěži stačí zaslat do 10. dubna 2019 do 12 hodin své vlastní autorské fotografie, které se týkají popkultury. Veškeré propozice k soutěži najdete zde.

Autoři nejlepších fotografií získají malý dárek a hlavně možnost vystavit snímky v Ústřední knihovně UP ve Zbrojnici. Vernisáž se uskuteční v den konání hlavního programu majálesu, tedy 7. května.

Ještě váháte? Podívejte se na video z loňského ročníku majálesu. Staňte se i vy jeho součástí. Více o tom letošním třeba v události na Facebooku.