Majáles Divadelní: 8 bodů z programu zaručí příval energie

Olomoucký majáles má pro tebe letos připravený pestrý program nejen v oblasti hudby. Můžeš se těšit na i spoustu divadelních zážitků, které jen tak rychle nezmizí. Přijď se přesvědčit 3. května odpoledne do Bezručových sadů a ochutnej menu v šapitó. 

Od tří tě čeká neskutečná žonglérská show Michala Třísky, který dokáže mistrovsky házet nejen s balóny, ale například i se zbraněmi a vstřícnými pohledy. Potom dej zcela jistě šanci mikromagii. Tato stand-up Comedy Magic Show, v hlavní roli s Karlem Pomahačem, tě zaručeně dostane. A kde a kdy že to je? Taky tam, o půl čtvrté. Olomoucké patrioty (a nejen ty) urradimčitě potěší fakt, že ve čtyři hodiny se na scéně objeví známá improvizační skupina O.LI.V.Y, od kterých můžete znovu a znovu čekat věci netušené, vtipné, skoro až impozantní.

pět hodin se budeme společně těšit na příchod divadla DNO. Tady totiž budeš mít úplně všechno. Komiksová postavička, loutky hry se slovy. Jak náročný bys musel být, aby tě nenadchlo ani toto? Protože možná přijde i „Žížala“!

šest nastraž uši na kapele Travis McMuffin. Tři krásné, talentované grácie, které se pohybují na pomezí folku s dalšími subžánry, tebe, tvou duši a tvé uši nenechají odpočinout.

sedm hodin rozhodně neopouštěj zónu. Nechat si ujít Radima Vizváryho by byla osudová chyba tvého života. Jeden z předních evropských mimů ti ukáže něco, co si zaručeně neviděl. Chystá na tebe totiž premiéru. A tady už nemám slov. Protože až uvidíš, co dokáže beze slov, budeš se stydět promluvit.

osm tě čeká Qvíz s OLLOVE, kde můžeš něco vyhrát, nebo taky nemusíš, spíš nevyhraješ, ale získáš cenné vědomosti, zkušenosti a pobavíš se ve společnosti energických žen.

devět je čas na pořádnou Afterparty, která z tebe vytáhne netušené zásoby energie! Tak ne že budeš sedět doma a trucovat, protože letošní Majáles Divadelní elektrizuje nejen svým line upem, ale také osobitou aurou, kterou mu poskytuje zákoutí v Bezručových sadech. 

Více na: Majáles Divadelní

TEXT: Tereza Krčmová | FOTO: Archiv